Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Dvořák Spa Hotel. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Dvořák Spa Hotel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Dvořák Spa Hotel

Karlovy Vary
Nová Louka 11, Karlovy Vary, 36021, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Elegantní secesní fasády jsou ozdobou šesti budov hotelového komplexu, jejichž zvučná jména evokují slavnou historii. Jádro komplexu tvoří čtyřhvězdičkový Superior lázeňský hotel Dvořák, jehož srdcem je balneologická a wellness zóna. V něm se hostům dostává 365 dní v roce komplexní péče, všechny procedury jsou poskytovány přímo v hotelu.

Hotel má exkluzivní polohu u říčky Teplá, nedaleko lázeňského pavilónu a kolonád. Z hloubky přes 2 km zde vyvěrá 12 léčivých minerálních pramenů o teplotě 41 až 73 °C – poklad lázeňského města s několikasetletou tradicí.

O spokojenosti hostů rozhoduje také nabídka jídel. Motto spolupráce mezi balneologickým úsekem a kuchyní zní „Zdravé mlsání“. Hostům jsou v závislosti na terapii vypracovány individuální jídelníčky pro šetřící a redukční dietu, založené na zdravých surovinách. Za hřích stojí také české speciality šéfa kuchyně nebo káva a moučníky, jejichž tradice sahá do dob rakousko-uherského mocnářství.

Při pohledu zvenčí připomíná čtyřhvězdičkový Superior lázeňský hotel Dvořák řadu secesních domů. Původních šest samostatných budov bylo vkusně zrenovováno a po rozšíření a spojení z nich vznikl hotelový komplex s celkem 126 pokoji.

Samotné pokoje mají standardní vybavení čtyřhvězdičkového Superior hotelu - koupelnu, WC, telefon s přímou volbou, satelitní TV a televizní okruh Pay TV; na pokoji je kromě toho k dispozici minibar, vysoušeč vlasů, regulovatelná klimatizace, trezor a přípojka pro počítač a fax včetně internetu.

V lázeňském hotelu je 60 Superior pokojů, 48 Deluxe pokojů, 15 Suites a 3 bezbariérové pokoje.

Adresa ubytování
Nová Louka 11, Karlovy Vary, 36021, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlovy Vary