Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Prezident. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Prezident rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 40 %

Hotel Prezident

Karlovy Vary
Moravska 3, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Čtyřhvězdičkový hotel se nachází v malebné centru Karlových Varů pouze 100 metrů od Vřídla. Jedná se nově vystavěný hotel, jehož cílem je spokojenost klientů nejen díky luxusnímu ubytování, ale i gastronomickému zážitku či prvotřídní lázeňské péči. Díky výborné poloze hotelu se v rámci svého volného času můžete vydat poznávat kulturu, městské památky a procházet se na čerstvém vzduchu. Hotel nabízí komfortní pokoje více kategorií na kterých můžete relaxovat a načerpávat nové síly, ale také nerušeně pracovat. Po celý den se můžete osvěžit nápoji v hotelovém lobby. Hotel je nekuřácký.

Hotel nabízí vlastní krytá parkovací místa v centru lázní.

Gastronomické služby jsou zajištěny vlastní restaurací, která nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. Můžete zde také ochutnat vlastní originální recepty. Cílem hotelové kuchyně je nabídka zdravých a kvalitních pokrmů, které podpoří zdravý a vyvážený styl stravování.

Hotelový balneoprovoz nabízí širokou škálu lázeňských a wellness procedur. Poskytované služby jsou garantovány díky know-how mezinárodně uznávaného odborníka v oblasti balneologie MUDr. Milady Sárové a spolupráci s významnými vědeckými a vzdělávacími institucemi. Ve Spa & Wellness si můžete kromě klasické lázeňské léčby také objednat masáže nejrůznějších druhů, masky a zábaly, koupele či kosmetické procedury.

Adresa ubytování
Moravska 3, Karlovy Vary, 36001, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlovy Vary