Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Carlsbad Plaza. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Carlsbad Plaza rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 94 %

Hotel Carlsbad Plaza

Karlovy Vary
Marianskolazenska 23, Karlovy Vary, 36001, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Carlsbad Plaza v lázeňském centru Karlových Varů nabízí ve 126 pokojích a 26 apartmánech pohodlné a luxusní ubytování a všechny služby, které mohou být dnešními klienty vyžadovány. Pokoje jsou vybavené nábytkem od italské firmy Scappini ve stylu 19. století.

Hotel propojuje historickou architekturu provázenou odpovídajícím nábytkem s moderním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, psacím stolem, LCD televizorem, sejfem, minibarem, telefonem, kabelovým připojením k vysokorychlostnímu internetu, Wi-Fi (omezená rychlost zdarma) aj.

Osm různých kategorií apartmánů je zaměřeno na individuální potřeby a zájmy našich klientů. Nabízí například vlastní saunu, vířivou vanu pro dvě osoby, kuchyňský kout či oddělenou místnost pro ochranku klienta či chůvu. Presidentské apartmá poskytuje to nejlepší všem náročným klientům.

Ubytování pro dítě do 2 let poskytujeme zdarma vč. dětské postýlky. Děti starší 2 let platí cenu dospělé osoby

Adresa ubytování
Marianskolazenska 23, Karlovy Vary, 36001, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Karlovy Vary