Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Kamínek. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Kamínek rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 79 %

Penzion Kamínek

Nové Hrady
Byňov 64 , Nové Hrady, 37334, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Stylový penzion Kamínek se nachází uprostřed přírody Novohradských hor, nedaleko hranic s Rakouskem. Jeho poloha umožňuje využití rozsáhlých cyklostezek na Třeboňsku, v okolí Suchdola nad Lužnicí či v blízkosti městečka Gmünd. K ubytování je k dispozici 41 lůžek, pokoje naleznete jednolůžkové až čtyřlůžkové. Každý pokoj je vybaven samostatným WC a sprchovým koutem, na některých pokojích je TV s aktuálním pokrytím a v každém pokoji je internetová přípojka a Wi-fi.

Můžete zde prožít letní rodinnou dovolenou, uspořádat akční team-building či nezapomenutelnou svatbu. Terasa, letní parket, zahrada se zázemím pro děti či hřiště pro nohejbal i volejbal Vám budou plně k dispozici.

Adresa ubytování
Byňov 64 , Nové Hrady, 37334, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Nové Hrady