Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chalupa Podyjí - Nové Sady. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chalupa Podyjí - Nové Sady rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 96 %

Chalupa Podyjí - Nové Sady

Písečné (okres Jindřichův Hradec)
Nové Sady 6, Písečné, 378 72, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Chalupa Podyjí - Nové Sady se nachází v obci Písečné.

Ubytování zahrnuje posezení i kompletně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a chladničkou. Ve vlastní koupelně teče studená voda, kterou lze ohřát v průtokovém ohřívači. Výhled z pokojů směřuje do zahrady. Ve dvoře je k dispozici suchá toaleta.

Chalupa Podyjí - Nové Sady má vlastní zahradu. Přímo na místě nebo v okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně cyklistiky, rybaření nebo pěší turistiky.

Parkovat lze zdarma hned u budovy.

Adresa ubytování
Nové Sady 6, Písečné, 378 72, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Písečné (okres Jindřichův Hradec)