Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Farma Žleby. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Farma Žleby rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Penzion Farma Žleby

Stožec
České Žleby 57, Stožec, 38451, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Šumavská osada s rekreačním osídlením pod Žlebským kopcem v blízkosti státní hranice s Německem a hraničního přechodu České Žleby - Bischofsreut.

Nedaleko je k dispozici 6 sjezdovek s 2 vleky. Prochází tu značená stezka pro cyklisty a najdete zde rozcestník modré a žluté turistické cesty. Modrá vede do Lenory nebo ke Stožecké kapli s rozhledem, žlutá k hranici nebo do Volar. Východisko turistických cest do příhraniční oblasti mezi Novým Údolím a Strážným

K výletům do okolí můžete využít jak autobusového spojení tak i železnice ( v létě zde jezdí historický parní vláček). Vlaky se rozjíždějí na všechny strany a tím jsou dostupná různá krásná místa Šumavy. Cestovat se dá také po turistických značkách a to na kole i pěšky.

Adresa ubytování
České Žleby 57, Stožec, 38451, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Stožec