Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Apartmánový Dům Ponědraž. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmánový Dům Ponědraž rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Apartmánový Dům Ponědraž

Ponědraž
Ponědraž 13, Ponědraž, 379 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              Apartmánový dům Ponědraž je skvělým místem pro dovolenou vícečlenné rodiny i party přátel, prostě pro všechny, kteří chtějí svou dovolenou nebo víkend strávit v krásném prostředí CHKO Třeboňsko.
Nově zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost nabízí ubytování ve vkusně zařízených apartmánech, které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele. K dispozici jsou 2 apartmány s ubytovací kapacitou 12 a 9 osob. V letních měsících mohou hosté využít uzavřený dvůr se zapuštěným bazénkem a posezením pod pergolou.
Parkování je možné přímo u objektu.

Adresa ubytování
Ponědraž 13, Ponědraž, 379 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ponědraž