Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Mlýn vodníka Slámy. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Mlýn vodníka Slámy rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Mlýn vodníka Slámy

Háj ve Slezsku
K Mlýnu 1, 74792 Háj ve Slezsku, Lhota

Sdílejte ubytování              

Vítejte ve Mlýně vodníka Slámy,
ležícím na ostrově, který se rozkládá mezi břehy řeky Opavy a mlýnským náhonem. Doufáme, že zde naleznete klid, pohodu a prožijete spoustu příjemných okamžiků. Věříme, že i pro vás se stane místem, kam se budete rádi vracet.

OKOLÍ
V okolí nenajdete jiné místo s takovým množstvím pozitivní energie. Nechte se překvapit krásou zdejší krajiny. Objevte areál příhodný pro relaxaci s nádechem historie. Prožijte u nás pohádkovou svatbu, rodinnou oslavu, firemní večírek, konfe- renci či workshop.

DĚTI
Místo je jako stvořené pro Vaše děti. Budou uchváceny čtyřnohými obyvateli mlýna. Využijte možnosti ubytování pro sebe, své blízké nebo obchodní partnery v luxusním penzionu zaříze- ném ve venkovském stylu či prvorepublikových apartmánech. Každý z nich má osobité pojetí a jedinečné zpracování.

KONÍRNA
V areálu se nachází konírna postavená v tradič- ním anglickém stylu, muzeum mlynářství, rybník, jez, park s altánkem a množství dřevěných soch s posezení, rozmístěných napříč areálem.

BYLINY
Při procházce narazíte na naši bylinkovou zahrád- ku. Můžete přivonět k rozmanitému množství bylin a naučit se je poznávat. Dále se v areálu nachází tři naučné stezky.

ZÁBAVA
Nabízíme vyjížďky na koních, zapůjčení jízd- ních kol a cestovního skútru. Areál vybízí také k venkovním hrám, pro které vám rádi zapůjčíme sportovní vybavení.
Romantické chvíle můžete strávit na lodičce uprostřed našeho rybníka. Objednejte si pikni- kový koš plný našich domácích pochutin a rela- xujte na louce nebo v parku.

Tým Mlýna vodníka Slámy

Informace k ceně
http://www.uslamy.cz/cs/ubytovani/a-1/
Adresa ubytování
K Mlýnu 1, 74792 Háj ve Slezsku, Lhota
Telefon / Mobilní číslo
724803462
WWW adresa

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
7 1 5 5 1 6


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  7 1 5 5 1 6

   Nejoblíbenější ubytování Háj ve Slezsku