Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Frankův Dvůr. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Frankův Dvůr rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Hotel Frankův Dvůr

Jindřichův Hradec
Jemčinská 125/IV, Jindřichův Hradec, 377 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Málokde najdete takový výběr různých možností ubytování, jaké nabízí Hotel **** Frankův Dvůr Jindřichův Hradec. K dispozici je například 10 mezonetových pokojů, kde jsou vždy 2 pevná lůžka a 1, 2 nebo dokonce 3 přistýlky v podobě rozkládacího gauče nebo křesla, což ideálně vyhovuje i početnějším rodinám s dětmi nebo skupinám přátel, případně spolupracovníků. V koupelnách jsou prostorné moderní sprchové boxy (některé mají i hydromasážní vanu) a sociální zařízení.

Nejen pro víkendové pobyty je vyhledávaný tzv. bungalov, což je samostatně umístěná část hotelu, kde mají hosté k dispozici dvě ložnice a navíc prostorný obývací pokoj a kuchyňku. Součástí je samozřejmě koupelna se sociálním zařízením a před vchodem do bungalovu vás čeká příjemné posezení s výhledem na rybník. Míříte-li do Hotelu **** Frankův Dvůr naopak s partnerem a myšlenkou strávit tu nerušený romantický víkend, můžete se ubytovat v některém apartmá nebo luxusním pokoji, které jsou vybaveny hydromasážními vanami. Pro tento účel nabízí hotel zvýhodněné romantické pobyty.

Všechny pokoje jsou prostorné, světlé, s krásným výhledem na okolní krajinu. Samozřejmostí jsou ručníky na pokojích, fén v koupelně a potěší i drobnost v podobě šamponů a dalších kosmetických potřeb, které jsou vám zdarma k dispozici.

Krajina kolem Jindřichova Hradce je malebně zadumaná, už při příjezdu do hotelu máte pocit, že se tu zastavil čas. Hotel je vzdálený pouze 2 km od Jindřichova Hradce, přesto tu vládne absolutní ticho, které „ruší“ jen zpěv ptáků a navečer kvákání žab z místního rybníka. Navečer můžete posedět na terase a při sklence vína obdivovat zešeřelou okolní krajinu. Na noc si pak otevřete okno dokořán a nechte dovnitř proudit čerstvý vzduch. S jistotou se potom ráno probudíte s dobrou náladou, osvěženi hlubokým a ničím nerušeným spánkem. Budete-li tedy vybírat na internetu zajímavou lokalitu pod heslem Ubytování Jižní Čechy, nemůžete se splést, pokud si zvolíte Hotel Frankův Dvůr.

Ubytovat se můžete od 14 hodin, opustit pokoj je nutné do 11 hodin. Tato opatření jsou nutná, abychom mohli pokoje uklidit a připravit pro další hosty.

Adresa ubytování
Jemčinská 125/IV, Jindřichův Hradec, 377 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jindřichův Hradec