Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion U Tkadlen. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion U Tkadlen rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 20 %

Penzion U Tkadlen

Jindřichův Hradec
Pod hradem 7/IV, Jindřichův Hradec, 37701, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion U Tkadlen se nachází ve středověkých koželužských domech v poetickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky. Pro svou atmosféru a umístění blízko centra je to ideální místo pro romantické i rodinné dovolené. Nabízíme klidné zahradní posezení s možností grilování či rožnění selat apod. Dále poskytujeme půjčování lodiček na řece Nežárce, zajistíme půjčení kol i prohlídku světově proslulých gobelínových dílen. Jedná se tedy o jedinečné místo pro pořádání různých oslav, školení, kurzů a v neposlední řadě i svatebních hostin.

Náš penzion je situován ve středověkých domech a je možnost zde ubytovat až 25 hostů. Součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling, ve kterém disponujeme dalšími 25 lůžky. V areálu penzionu je také restaurace, kde se můžete občerstvit i dobře najíst. Pro zpestření pobytu jsou u nás k zapůjčení lodičky k projížďce na řece Nežárce.

Naši hosté mohou zdarma využívat parkoviště v uzavřeném areálu penzionu.

Wi-fi připojení v penzionu zdarma.

Máme pro Vás připraveny čtyři dvoulůžkové, tři třílůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje. Dvoulůžkový pokoj je možné využít jako pokoj jednolůžkový.

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. Standardně připravujeme hostům snídani kontinentálního typu.

Hostel se nachází ve stejné budově jako penzion, ale je zde společné sociální zařízení.

V areálu našeho pensionu můžete využít restaurace, k níž patří také krásná, romantická zahrada u řeky Nežárky.

Adresa ubytování
Pod hradem 7/IV, Jindřichův Hradec, 37701, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Jindřichův Hradec