Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Pension Špejchar u Vojty. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Pension Špejchar u Vojty rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Pension Špejchar u Vojty

Holašovice
Holašovice 3, Holašovice, 37384, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Přímo na návsi vesničky Holašovice se nachází restaurace Špejchar u Vojty, která Vás zve k příjmenému posezení v krásném prostředí. Budova, ve které se restaurace nachází pochází z roku 1857 a nabízí příjemné posezení. Součástí komplexu, ve které se nachází restaurace, je rovněž ubytování, které návštěvníkům nabízí strávení v Holašovicích více než příjemné odpoledne. Během sezóny restaurace zpříjemní návštěvníkům návštěvu Holašovic o typické Jihočeské speciality. Po předchozí dohodě je možné využití prostor pro uzavřenou společnost. Rádi Vám uspořádáme svatbu, firemní večírek nebo jinou oslavu Vašeho významného dne.

V letošní sezoně jsme pro Vás otevřeli nový pension se čtyřmi kompletně vybavenými apartmány v každém se nachází koupelna se sprchovým koutem a wc, kuchyňský kout, Tv, Wifi ...) Kapacita pensionu je 16 osob. Parkoviště ve dvoře přímo u apartmanů.

Přijeďte k nám do malebné Jihočeské vesničky a užijete si klidnou a pohodovou dovolenou v Jižních Čechách. Kolem nás je spousta krásných cyklotras, které vás dovedou do míst a lokalit, které stojí za navštívení.

Adresa ubytování
Holašovice 3, Holašovice, 37384, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Holašovice