Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Dvůr. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Dvůr rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 89 %

Obora 9, Obora, 38411, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion se nachází na rozhraní rybníkářské oblasti okolo Netolic a Českých Budějovic a Šumavy, jejíž první kopce najdete za Prachaticemi (Libín 1091 m.n.m.). Leží v malé obci Obora, jejíž název odkazuje na bývalou královskou Oboru se zvířaty, která se rozkládala okolo zámku Kratochvíle a v níž žila i velmi exotická zvířata. Penzion je na polosamotě, okolní chalupy jsou vzdáleny několik desítek či stovek metrů, je to klidné místo s minimálním provozem a s možností pěšího výletu do přírody hned za prahem objektu.

V našem penzionu poskytujeme ubytování bez stravy, v letní sezóně výhradně na minimálně týden - od soboty do soboty. Po zbytek roku je možno individuálně domlouvat i kratší termíny. Apartmány jsou koncipovány jako prázdninový dům, s veškerým komfortem s ohledem na hygienu a pohodlí. Kuchyně jsou vybaveny dostatkem nádobí, na pokojích jsou lednice, rychlovarné konvice, sporáky, trouby, mikrovlnné trouby. Parkování je přímo u objektu zdarma, všechny pokoje jsou pokryty WiFi internetem, na pokojích Premium jsou TV se satelitem. Dětské postýlky s lůžkovinami a povlečením a dětské sedačky jsou k dispozici zdarma, stačí o ně jen předem požádat.

Jednotlivé místnosti penzionu jsou pokryty sice pomalejším - 1,5 - Mb, zato ale stabilním WiFi připojením. Je zdarma.Pokoje Standard: Standardní podkrovní pokoje s vlastní koupelnou a WC. Jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový. Společná kuchyně je zároveň společenskou místností s TV. Kuchyně vybavena sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí a dostatkem nádobí. Ideální pro rodinu...děti a rodiče mohou spát v samostatných pokojích a přitom být vedle sebe. Objekt má parkoviště přímo u samostatného vchodu, venku je posezení u ohniště či grilu. Pokoje jsou pokryty dobrým signálem WiFi.

Pokoje Premium: Prémiové - novější, větší a moderněji zařízené pokoje. Celkem čtyři pokoje mající dveře z jedné chodby. Dva krajní velké pokoje mají vlastní kuchyni, WC se sprchovým koutem, TV se satelitem. Mezi nimi jsou dva menší pokoje se společnou koupelnou a WC na chodbě. Dohromady tu lze ubytovat 9 osob. Velké pokoje zpravidla obývají rodiče, prostřední děti. Kuchyně jsou vybaveny troubou, sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí a dostatkem nádobí.

Pokud si přivezete kola, je možnost je uzamknout v přilehlé garáži, k dispozici je i základní nářadí na případné opravy.

Příjezd na náš penzion je od 16:00 hod., poslední den se pokoje se vyklízejí do 10:00 hod. Pokud pojedete první den zdaleka a opozdíte se, můžete se samozřejmě ubytovat i později, v objektu bydlíme, není tedy nutno přijet přesně v 16:00 hod. Po Vašem příjezdu Vám velmi rádi ukážeme vše potřebné, vysvětlíme kam s odpadky, koly atd. Poslední den Vašeho pobytu si objekt opět zkontrolujeme a převezmeme. Pokoje se vyklízejí do 10:00 hod., pokud budete chtít odjet dříve, vyjdeme Vám rádi vstříc.

Okolí koresponduje s polohou. Směrem k rybníkům a Českým Budějovicím najdete komerčnější turistické cíle (zámek Hluboká, zámek Kratochvíle, Holašovice atd.). Druhou stranu...k Šumavě... jistě ocení milovníci divoké a panenské přírody. Šumava zůstává i nadále na některých místech téměř nezměněna od dob komunistické minulosti, kdy v lesích hlídkovala spousta vojáků a střežila hranici se západem. I zde najdete samozřejmě krásná a vyhlášená místa (Kvilda, Vydra), ale pořád zbývá spousta krásných míst k objevení.

Adresa ubytování
Obora 9, Obora, 38411, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Hracholusky (okres Prachatice)