Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Mlýn Zlatá Koruna. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Mlýn Zlatá Koruna rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 85 %

Mlýn Zlatá Koruna

Zlatá Koruna
Zlatá Koruna 3, Zlatá Koruna, 382 02, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Mlýn ve Zlaté Koruně je ojedinělým objektem, ve kterém může návštěvník ukojit své smysly v mnoha rovinách. V mlýnské restauraci a na mlýnské terase lze pojíst dobrých pokrmů a občerstvit se po fyzickém, turistickém nebo vodáckém výkonu, ubytovat se v útulných pokojích ve mlýně či jen přenocovat na seníku. Těšíme se na Vás!

Nejen historie tohoto více než 400 let starého klášterního mlýna, ale i prohlídka nedaleké památky UNESCO Českého Krumlova Vás vtáhnou do minulosti. Kromě ráje pro vodáky je Zlatá Koruna i ideální výchozí bod pro projížďky na kolech, houbaření, rybaření a procházky po dobře značených stezkách.

Adresa ubytování
Zlatá Koruna 3, Zlatá Koruna, 382 02, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Zlatá Koruna