Pension Skalka
Penzion se nachází v krásném klidném prostředí obklopen parkem, 1,5 km od Máchova jezera. Na pozemku o rozloze 7 500 m je umístěno kromě hlavní budovy i 9 rekreačních chatek a 1 větší plně vybavená chata „Ivana “ s příslušenstvím a kuchyní.
V současné době je dokončena rekonstrukce pensionu. Na naše hosty čeká 6 nových pokojů a nová sociální zařízení tamtéž.
PENZION:
Podkroví: 1pokoj s vlastním příslušenstvím, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 čtyřlůžkové a 3 třílůžkové pokoje
1. patro: 1 šestilůžkový pokoj, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky, 1 apartmán
CHATY 4 lůžka (2 palandy), matrace, podhlavníky, lůžkoviny, ložní prádlo, elektřina, malá terasa. Sociální zařízení je k dispozici v přízemí penzionu, v chatě se mohou ubytovat minimálně 2 osoby. Volná lůžka neúčtujeme!
VELKÁ CHATA: Přízemí: 2 lůžka, WC, sprchový kout, kuchyňská linka, lednice, přípojka na TV, velká terasa s nábytkem; Podkroví: 3 lůžka
DALŠÍ SLUŽBY A VYBAVENÍ:
Restaurace, denní bar, TV, video, zahradní terasy se stolky a slunečníky, parkoviště, travnaté hřiště na volejbal a nohejbal, stolní tenis, badminton, půjčovna lehátek. Celý areál je oplocen a v noci pod uzamčením. V chatách možný pobyt se psy! (poplatek 30Kč/den). V průběhu letní sezony 2005 bude otevřen venkovní bazén se solárním ohřevem vody. Do osady Skalka u Doks lze cestovat autobusem, město Doksy má spojení autobusové i vlakové.
Doksy