Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Myslivna Brno. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Myslivna Brno rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Hotel Myslivna Brno

Brno
Nad Pisárkami 276/1, Brno, 623 00 , Česká republika

Sdílejte ubytování              

HOTEL BRNO MYSLIVNA Vám nabízí komfortní ubytování v Brně, v půvabném přírodním rámci městského lesoparku, vysoko nad areálem Brněnského Výstaviště.

Tato vynikající poloha je i důvodem, proč je HOTEL BRNO MYSLIVNA již tradičně oblíbeným a vyhledávaným cílem hostů. Vzdálenost hotelu od důležitých míst v centru města Brna je přitom zanedbatelná, nebo představuje minimální časovou náročnost.

Pouhých 10 minut jízdy autem trvá cesta nejen k BVV, ale i na Masarykův okruh-GRAND PRIX a stejně jednoduchý a rychlý je příjezd z dálnice D1 z obou směrů, jak Prahy, tak i od Ostravy a Vídně. Klid v přírodě vysoko nad velkoměstským ruchem - to je jeden z důvodu, proč se k nám hosté tak rádi vracejí.

Pro hosty máme připraveno celkem 118 pokojů o celkové kapacitě 236 lůžek v tomto složení: APARTMÁNY - 4, DE-LUXE - 10, DBL - 85 (v 15 z nich je možnost přistýlky), SGL - 19.

Některé pokoje jsou nově vybaveny: televizí, trezorem, ledničkou, telefonem s přímou volbou, vysoušečem vlasů.

Pokoje Executive svým vybavením odpovídají vysokému standardu a vyhovují i těm nejnáročnějším hostům.

Na pokoji je možno využít TV, telefon, k odpočinku a relaxaci v tichém, krásném prostředí poslouží jak župan a pantofle, tak i minibar.

Pro nadstandardní ubytování slouží apartmány se dvěma místnostmi, pokojem a ložnicí, s hezkým výhledem na Letní Terasu.

V celém hotelu je možno bezplatně použít bezdrátové připojení k internetu.

Adresa ubytování
Nad Pisárkami 276/1, Brno, 623 00 , Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Brno