Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Travel Hostel. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Travel Hostel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

Travel Hostel

Český Krumlov
Soukenicka 43, Český Krumlov, 38101, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Travel hostel se nachází přímo v centru malebného městečka Český Krumlov (jedna z 12ti Český divů světa-památek UNESCO) ve dvou budovách ze třináctého století. Hlavní budova v Soukenické ulici se vyznačuje unikátním členěním pater. V přízemí u vstupu narazí návštěvník nejdříve na otevřený prostor baru a restaurace s klenbou,kde se také pravidelně pořádají koncerty,dále navazují prostory bývalých stájí, nedávno přestaných na restauraci s mezinárodní kuchyní a s posezením u krbu, která v letním období zásobuje příjemnou zahrádku na dvorku. Největším skvostem naší ubytovací kapacity je ale trojpodlažní apartmá s vlastní kuchyní, sprchou, dvěmi toaletami a krbem. Držitelé hostelových karet mají v kumlovském Travel hostelu slevu 10% na ubytování. Hostelové karty jsou k dostání na recepci Travellers hostelu v Českém Krumlově.

Český Krumlov a Travel hostel k sobě již patří více než 10 let. Během této doby se z Travel(lers) hosteli stal jeden z nejvyhlášenějších hostelů v Evropě. Travellers hostel je ideální místem k výletům za památkami Českého Krumlova i kulturnímu vyžití. Noční život v Českém Krumlově i v Travel hostelu je vyhlášený.


Ubytování všech kategorií v historickém centru Českého Krumlova za pár korun.
Bar a resturace přímo v prostorách hostelu nabízí od chutných pokrmů přes širokou nabídku nápojů až po pravidelný kutlurní program po večerech (koncerty, výstavy).
Široká nabídka služeb hostelu - pračka, wifi, kuchyň, společenská místnost s televizí...

Adresa ubytování
Soukenicka 43, Český Krumlov, 38101, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Český Krumlov