Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Mazanka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Mazanka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 86 %

Hotel Mazanka

Praha
Za Vodárnou 1/1013, Praha, 18200, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Mazanka sídlí v devítipatrové budově na Praze 8 a nabízí standardní ubytování pro české i zahraniční hosty. Pražský Hotel Mazanka je moderně zařízen a poskytuje ubytování v útulných pokojích i apartmánech s vlastním sociálním zázemím. Ve všech patrech mají ubytovaní hosté k dispozici kuchyňku s jídelním koutem a v přízemí také hotelovou recepci s halou a zasedací místnost. Přímo před hotelem lze využívat oplocené parkoviště.

Hotel nabízí 11 jednolůžkových (z toho 1 pokoj pro imobilní osobu) a 49 dvoulůžkových pokojů. Na každém patře je kuchyňka s jídelním koutem, ale bez nádobí.

V přízemí je hotelová recepce s halou a zasedací místnost s TV. Hostům je k dispozici je prádelna a sušárna.

K ubytování je možné přiobjednat snídani. Na každém patře je k dispozici kuchyňka s jídelním koutem, ale bez nádobí.

Hotel nabízí možnost pronájmu zasedací místnosti, včetně technického vybavení a zajištění občerstvení.

Samotné město Praha nabízí širokou škálu kulturního, společenského a turistického vyžití. Naleznete zde řadu historických památek, starých budov a uliček, malých obchůdků, galerií, muzeí, divadel, kaváren, vináren, barů a restaurací. Pro příznivce nakupování jsou zde velké obchodní domy známých značek nebo menší butiky. Je zde také velké množství sportovišť, fitness center a zábavních podniků.

Adresa ubytování
Za Vodárnou 1/1013, Praha, 18200, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Praha