Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Garni Hotel Vinařská. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Garni Hotel Vinařská rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Garni Hotel Vinařská

Brno
Vinarska 5, Brno, 603 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Kapacita hotelového ubytování je 61 samostatných dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízení (21 i s kuchyňkou) a 2 apartmány pro 4 hosty, skládající se ze 2 dvoulůžkových pokojů + kuchyňka a sociální zařízení. Ve všech pokojích je možnost pevného internetové připojení a v hale u recepce je Wi-Fi.
Ubytování je včetně snídaně, obědy a večeře lze zajistit v bufetu nebo menze Vinařská.
Studentské pokoje nabízíme pouze v termínu letních prázdnin.

K parkování osobních vozidel slouží parkoviště u Garni hotelu a menzy Vinařská. Pro hotelové hosty je parkování zdarma. Parkovací kartu pro opakovaný vjezd obdržíte na recepci Garni hotelu oproti záloze 100 Kč.

Adresa ubytování
Vinarska 5, Brno, 603 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Brno