Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Silenzio. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Silenzio rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 75 %

Hotel Silenzio

Praha
Na Karlovce 146/1, Praha, 16000, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Náš hotel vám nabízí luxusní ubytování a kvalitní hotelový servis. Exteriéry a interiéry hotelu ve funkcionalistickém stylu splňují požadavky těch nejnáročnějších klientů. Prostory hotelu jsou světlé a účelné. Náš hotel je vhodný jak pro obchodní tak pro turistickou klientelu. Pořádáme firemní akce.

Vyzkoušejte luxusní ubytování v našem hotelu! Najdete jej na jižním svahu prominentní pražské čtvrti Hanspaulka, která je proslulá moderním pojetím funkcionalistické architektury 20. století. O výjimečnosti lokality svědčí impozantní prvorepublikové vily, zajímavé funkcionalistické rodinné domy, ambasády, zahraniční firmy a vysoké školy. Hotel stojí v klidné lokalitě s velkým množstvím zeleně, a přitom nedaleko od historických památek, nákupních možností, letiště a v dosahu metra.

Pro návštěvníky hotelu jsou snadno dostupné význačné pražské památky, jako například Loreta, Pražský hrad, kláštery, paláce, ale i proslulé pražské parky Divoká Šárka, Stromovka a Ladronka.

Nabízíme luxusní ubytování ve 29 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním a pohodlným nábytkem s prvky modernismu a art-deca. Samozřejmostí je mezinárodní satelitní TV, klimatizace, minibar, trezor a vysokorychlostní připojení na internet (Wi-Fi). V některých pokojích mají hosté k dispozici terasu s posezením. Všechny pokoje jsou nekuřácké a není problém ubytovat hosty, kteří potřebují bezbariérový přístup.

Pro nejrůznější rodinné a firemní akce nabízíme pronájem zasedací místnosti o kapacitě až 50 míst s možností občerstvení a konferenčního vybavení (dataprojektor, plátno, flipchart, videorekordér / DVD / TV, internet / Wi-Fi). Pro vaše firemní akce kromě technického zázemí zajistíme také catering.

Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně a hostům můžeme zajistit dopravu na letiště i z něj, taxi služby, či letenky a jízdenky. Zarezervujeme pro vás místa v restauracích a zajistíme vstupenky na kulturní a sportovní akce.

Adresa ubytování
Na Karlovce 146/1, Praha, 16000, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Praha