Residence V Tůních 14 svým hostům nabízí celkem 22 studií a apartmánů. Součástí vybavení každého z nich je koupelna se sprchovým koutem, sociální zařízení, fén, televizor se satelitním příjmem, telefon a vybavený kuchyňský koutek s ledničkou.
Návštěvníkům je od rána do večerních hodin k dispozici recepce, kde se lze domluvit na okružních jízdách, výletech nebo například hotelovém transferu. Hosté jistě ocení i služby v podobě úklidové služby zdarma dále praní a žehlení prádla za poplatek.
Snídaně 150,- kč/os. Součástí Residence V Tůních 14 je i společenská místnost, v které se nachází menší bar. Hosté tu mohou zdarma ochutnat italskou kávu. V těchto prostorách jsou podávány snídaně formou bufetových stolů.
V blízkosti residence je navíc spousta restaurací, barů či kaváren, kde je možné příjemně posedět, dát si dobré jídlo a něco k pití.
Residence se nachází 200m od stanice metra I.P. Pavlova, trasa C a 300m od stanice Museum, trasa A. V blízkosti jsou i tramvajové zastávky. Po dohodě s recepcí je možno zajistit transfer z letiště, nádraží aj.
Výborná lokalita Residence V Tůních 14 pouhých 300 metrů od centra Prahy přímo předurčuje k výletům a návštěvám památek.
Nedaleko je Národní muzeum a Muzeum Antonína Dvořáka. Necelý kilometr od residence se nachází i Novoměstská radnice, bývalá Vyšší dívčí škola, Klášter a kostel sv. Kateřiny, Kostel sv. Štěpána nebo Kostel sv. Ignáce.
Adresa ubytování
V Tůních 14, Praha, 120 00, Česká republika