Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel U Zeleného hroznu. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel U Zeleného hroznu rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 91 %

Hotel U Zeleného hroznu

Praha
Jánský Vršek 11, Praha, 11800, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Historický hotel U Zeleného hroznu (At the Green Grape) se nachází v atraktivní lokalitě Malé Strany, v polovině Královské cesty mezi Pražským hradem a Karlovým mostem. V pěší dostupnosti od hotelu leží všechny nejvýznamnější pražské památky.

Hotel je situován v unikátním historickém domě, jehož první písemné zmínky se datují do roku 1633. Budova se pyšní dokonale zachovaným jádrem renesančního srubu, renesančními klenbami a barokními malovanými stropy. Jedinečné prolínání uměleckých slohů a gotické profilace s barokními křivkami tvoří dokonalou architektonickou harmonii. K podtržení ducha tohoto jedinečného domu jsou prostory vybaveny historickým nábytkem a uměleckými předměty.

Pokoje a rezervace:
- 8 historických pokojů a tichých suitů (1x dvoulůžkový standard, 3x dvoulůžkový superior, 4x apartmá superior)
- všechny pokoje jsou nekuřácké
- check-in od 14:00 hod, check-out do 11:00 hod
- možnost bezplatného storna do 48 hod před příjezdem
- děti do 6 let na pokoji s rodiči zdarma (bez nároku na přistýlku, ta je zpoplatněna)
- možnost přistýlky

Adresa ubytování
Jánský Vršek 11, Praha, 11800, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Praha