Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Dvořák Český Krumlov. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Dvořák Český Krumlov rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Hotel Dvořák Český Krumlov

Český Krumlov
Radniční 101, Český Krumlov, 381 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Historické město Český Krumlov leží v údolí meandrující řeky Vltavy a bylo založeno rodem Vítkovců již kolem roku 1274. Roku 1992 bylo zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. K nejimpozantnějším památkám patří Krumlovský zámek s dominantní okrouhlou věží. Obdivována je i městská část Latrán s tzv. Budějovickou bránou, čtverhranným náměstím s radnicí, morovým sloupem a kašnou. Celé město si uchovalo unikátní síť středověkých ulic s velkým množstvím renesančních domů s gotickými jádry.

Hotel disponuje celkem 22 stylově vybavenými pokoji se 44 pevnými lůžky a 9 přistýlkami. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi internetovým připojením minibarem a trezorem.

Naše pokoje jsou nekuřácké.

Stravování je nabízeno v hotelové restauraci s kapacitou 40 míst, pro lehčí občerstvení je k dispozici lobby bar s 45 místy ve vstupní hale hotelu a přilehlé zahrádce. V letní sezóně nabízíme lákavé posezení na letní terase u břehu řeky Vltavy s kapacitou 120 míst.

Adresa ubytování
Radniční 101, Český Krumlov, 381 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Český Krumlov