Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Residence Řetězová. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Residence Řetězová rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 91 %

Hotel Residence Řetězová

Praha
Retezova 9, Praha, 11000, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Residence Řetězová na Praze 1 naleznete v srdci Starého Města v Praze, v prostředí které spojuje kouzlo minulosti a sofistikovaný komfort. Ubytování na Praze 1, které poskytuje pražský hotel Residence Řetězová, se nachází v domě "U tří zlatých řetězů", který byl přebudován na residenci. Ubytování se v hotelu Residence Řetězová hosty přesvědčí o komfortu, který tento hotel v Praze poskytuje.

Hotel Residence Řetězová nabízí nezapomenutelné ubytování v 9 apartmánech, zařízených elegantním starožitným nábytkem a vkusně dekorovaných tradičními látkami a motivy. Pokoje v přízemí zaujmou gotickou stropní klenbou, v renesanční nástavbě se apartmány pyšní originálními malovanými dřevěnými stropními trámy a freskami. Všechny apartmány jsou plně klimatizovány a vybaveny TV/SAT, DVD a HIFI přehrávači. Všechny mají plně vybenou kuchyni a jednu nebo více koupelen s vanami italského stylu.

Hotel Residence Řtězová je doslova v pěší vzdálenosti od všech historických pmátek Prahy. Památky které jsou vzdálené několik minut a stojí za pozornost je například Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí se známým Orlojem nebo Václavské náměstí.

Adresa ubytování
Retezova 9, Praha, 11000, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Praha