Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Palác U Kočků. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Palác U Kočků rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Hotel Palác U Kočků

Praha
Jilska 9, Praha, 110 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový Hotel Palác U Kočků se nachází přímo na Královské cestě, jedné z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších prohlídkových tras v centru Prahy.

Hotel je situován v unikátních prostorách Paláce U Kočků. Disponuje 34 pokoji různých velikostí, stylově vybavených, s vlastním sociálním zařízením. Apartmán (130 m) s obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a s kompletně vybaveným kuchyňským koutem splní požadavky i náročnějších klientů. Všechny pokoje mají trezor, TV se satelitem a internetové připojení.

Snídaně jsou servírovány formou bohatých "švédských stolů" v klidném prostředí hotelové kavárny, která slouží hostům i během celého dne k příjemnému posezení u kávy. Recepce je k dispozici 24 hodin/denně.

Tradiční české šperky, sklo a porcelán mohou návštěvníci obdivovat v prodejní expozici v přízemí paláce. Zde je také vybudována sklářská pec, kde je možné se seznámit s řemeslem mistra skláře

Adresa ubytování
Jilska 9, Praha, 110 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Praha