Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v City Hostel. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si City Hostel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 76 %

City Hostel

Brno
Vídeňská 183, Brno, 619 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel a hostel City je ideálním místem pro hosty na pracovních cestách, turisty, firemní klienty, konferenční akce, rodiny s dětmi, pro jednotlivce a skupiny.

Strategická poloha hostelu na výpadovce ve směru na Vídeň, přímo u rychlostní komunikace R52 zajišťuje hostům výbornou dostupnost i k BVV, historickému centru a památkám Brna.

Hostel City se nachází ve Vídeňské ulici v Brně a poskytuje nejlevnější ubytování v tomto druhém největším městě České republiky.

V případě zájmu o levnější variantu ubytování je možno využít 48 pokojů v CITY HOSTELU. Hostel City v Brně nabízí dva typy jedno až čtyřlůžkových pokojů. Pokoje ECONOMY mají společné sociální zařízení na chodbách (zvlášť ženy a muži), jsou vybaveny televizí s českými programy a malou ledničkou. Pokoje STANDARD mají koupelnu na pokoji, televizi s českými programy a malou ledničku.

Hostelové pokoje mají pro hosty společné sociální zázemí na každém patře oddělené pro muže a ženy. Všichni hosté pak mají k dispozici společné kuchyňky.

Adresa ubytování
Vídeňská 183, Brno, 619 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Brno