Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Orea Hotel Atrium. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Orea Hotel Atrium rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 73 %

Orea Hotel Atrium

Otrokovice
Náměstí 3. Května 1877, Otrokovice, 765 02, Česká republika

Sdílejte ubytování              

V centru Otrokovic naleznete unikátní multifunkční objekt, který vychází z principů baťovské architektury, ale přitom je moderně ztvárněný. Převážná část objektu slouží pro hotelové využití s maximálním profesionálním servisem. Orea Hotel Atrium Otrokovice je vším co hledáte za slovy, příjemné prostředí, maximální servis, vynikající gastro zážitek s příchutí vín z celého světa.

Jedinečností a předností objektu je jeho dominantní design, kde jeden objekt tvoří luxusní hotel, soukromé byty a veřejně přístupné prostory služeb města Otrokovice. Dominantním prvkem bezbariérové a klimatizované budovy je vnitřní atrium se skleněnými výtahy, které tvoří komunikační jádro objektu. Účelová budova oválného tvaru má osm podlaží a harmonicky doplňuje prostor náměstí v centru města. Spodní komerční část hotelu a služeb je v atriu oddělena od bytové části prosklenou střešní konstrukcí. Horní bytová část je komornější a atrium je v těchto podlažích plně otevřeno slunci a vzduchu.

Orea Hotel Atrium Otrokovice se nachází přímo v centru města s velmi dobrou dopravní dostupností. Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje. Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané, kde se i v povaze obyvatel snoubí hanácká rozvážnost s valašsky tvrdou pracovitostí a slováckým temperamentem. Je centrem mikroregionu proslaveného Baťovými závody zahrnujícího obce s počtem téměř 35 000 obyvatel.

Těšíme se na Vaši návštěvu, jsme tady pro Vás!

Adresa ubytování
Náměstí 3. Května 1877, Otrokovice, 765 02, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Otrokovice