Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chata Orlí hnízdo. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata Orlí hnízdo rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 91 %

Chata Orlí hnízdo

Frýdlant nad Ostravicí
Lubno 017, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Objekt je ve vlastnictví Salesiánské provincie Praha a je spravován Místní komunitou Salesiánů Dona Boska v Ostravě, Vítkovická 28, 702 00 Ostrava.

Rekreační středisko slouží k pobytu dětí, mládeže a rodin s dětmi v přírodě a není využíváno komerčně. Finanční prostředky získané z pobytů slouží jen k opravám, údržbě, nákupu topného dříví a odvozu odpadků (tedy k pokrytí nákladů spojených s provozem budovy).

Nachází se na úbočí Ondřejníku v katastru obce Pstruží v překrásné přírodě s výhledem na Frýdlant nad Ostravicí. Láká k turistickým výšlapům na Skalku či nedaleké hřebeny Beskyd, nabízí lyžování na blízkém Ski areálu Opálená, zve k odpočinku, prázdninovým pobytům i k duchovním obnovám a exerciciím.

Adresa ubytování
Lubno 017, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Frýdlant nad Ostravicí