Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Beltine Forest Hotel. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Beltine Forest Hotel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Beltine Forest Hotel

Ostravice
Ostravice 0386, Ostravice, 739 14, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítáme Vás na webových stránkách resortu Beltine forest hotel v obci Ostravice. Náš hotel leží v nádherném horském prostředí Moravskoslezských Beskyd s okouzlujícím výhledem na Lysou horu. Příjemné zázemí zde najdou všichni, kteří vyhledávají nejen komfort služeb a ubytování, ale také všudypřítomnou přírodu. Až se vám ráno při snídani bude před očima probouzet úchvatná tichá krajina Beskyd, ihned zapomenete na každodenní shon a naplno si vychutnáte začátek nového dne...

Výjimečné momenty strávené s vašimi nejbližšími v nádherném prostředí malebných Beskyd, tak to je Beltine forest hotel v Beskydech. Věříme, že Beltine forest hotel se stane místem, kam se budete rádi vracet...

Náš hotel leží v samotném srdci Beskyd a příroda je nejen okolo, ale velmi citlivě zasahuje do všech hotelových částí. Relaxační zóny jsou zde velmi citlivě promyšleny. Podkrovní Chill-out s nabídkou masáží a hotelové wellness & spa poskytují příjemný, s přírodou spjatý, prostor k odpočinku a relaxaci. Prosklená hotelová restaurace s letní terasou nabízí výhledy do údolí, na jehož protější straně dominuje nejvyšší hora Beskyd, Lysá hora. Večerní posezení si naopak můžete zpříjemnit v nočním Lounge baru, který jako jediný je kuřácký.

Celý resort disponuje 36 komfortně zařízenými hotelovými pokoji a 10 zahradními apartmány. Naše postele jsou vyrobeny z masivního dřeva a vybaveny kvalitní matrací, aby si naši hosté po náročném dni co nejlépe odpočinuli. V každém pokoji hotelu najdete vše, co potřebujete ke spokojenému pobytu: sociální zařízení, TV, minibar, hotelový trezor, telefon s přímou volbou, wifi, pohodlné župany, ručníky a přírodní koupelnovou kosmetiku.

V letních měsících je všem ubytovaným hostům volně přístupný vyhřívaný venkovní bazén. Nedílnou součást hotelového resortu tvoří restaurace Koliba, která vyniká svou horalskou kuchyní upravovanou na ohni.

Adresa ubytování
Ostravice 0386, Ostravice, 739 14, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ostravice