Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Isora. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Isora rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Hotel Isora

Ostrava
Antosovicka 11/1, Ostrava, 71100, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Isora se nachází v okrajové části Ostravy, v Koblově. Nabízíme tedy ubytování spíše rodinného charakteru, v klidné části města. Hotel Isora disponuje standardní a luxusní částí s kapacitou 56 lůžek.

Hotel Isora má kapacitu 56 lůžek v jedno, dvou, třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny barevnými TV/SAT, Wi-fi internetem, telefonem, komfortní koupelnou a toaletou. Útulné apartmány jsou vybaveny hydromasážními vanami s vlastní regulací. Připojení k Internetu je samozřejmostí.

Pozice Hotelu Isora nabízí dobrou dopravní obslužnost. Do centra města se autem dostanete do 5 min. Téměř před hotelem se nachází zastávka MHD (trolejbusová linka číslo 106 a autobusová linka číslo 52, zastávka KOBLOV), nedaleko Hotelu je nájezd na dálnici D1 (Exit číslo 365 Slezska Ostrava).

Hotel Isora Vám během ubytování nabízí bohaté kulturní a sportovní vyžití. V blízkosti hotelu se nachází plno zajímavých míst např. vrch Landek, který je Národní přírodní památkou. Přímo pod vrchem Landek je umístěno Hornickému muzeu, kde se nachází mnoho aktivit ,včetně Podzemní expozice - kulturní památka důl Anselm. Nedaleko hotelu se také nachází zoologická zahrada Ostrava, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Za zmínku také stojí zámecký park v Šilheřovicích, kde se nachází golfové hřiště. Za noční zábavou mohou hosté zamířit na známou Stodolní ulici.

Součástí hotelových služeb je veliké uzavřené parkoviště.

Adresa ubytování
Antosovicka 11/1, Ostrava, 71100, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ostrava