Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Family kemp Máchovo jezero. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Family kemp Máchovo jezero rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 33 %

Family kemp Máchovo jezero

Doksy
Doksy - Staré splavy, lokalita Borný

Sdílejte ubytování              

Family kemp Máchovo jezero se nachází ve Starých splavech pod vrchem Borný, v romantické a klidné zátoce s vlastní soukromou písčitou pláží.

Útulný kemp zaměřený na rodiny s dětmi nabízí apartmány, pokoje v bungalovech, prostor pro karavany, stany ale i zážitkové ubytování.

Areál kempu má upravený, většinou travnatý povrch se vzrostlými borovicemi. Ty zajišťují spolu se sousedním rašeliništěm jedinečné mikroklima a v horkých letních dnech i velice příjemnou teplotu.

Informace k ceně
Aktuální ceny a provozní dobu najdete na našem webu: www.familykemp.cz
Adresa ubytování
Doksy - Staré splavy, lokalita Borný
Telefon / Mobilní číslo
774 585 035

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
6 3 5 1 6 2

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  6 3 5 1 6 2

   Nejoblíbenější ubytování Doksy