Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel a Pension Albis. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel a Pension Albis rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Hotel a Pension Albis

Vrchlabí
Horská 121, Vrchlabí, 54302, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel a pension Albis se nachází v krásném prostředí Krkonoš, v lyžařském centru Herlíkovice, cca 300 m od sjezdových tratí. Dostanete se k nám po celoročně udržované hlavní komunikaci. Pro hotelové hosty máme zdarma k dispozici uzamykatelné parkoviště.

Nabízíme komfortní ubytování v různých cenových relacích. Pro náročnější hosty je zde možnost ubytování v hotelové části, pro méně náročné pak v pensionech kategorie comfort nebo tourist.

Ve tříhvězdičkovém Hotelu Albis se nachází 20 komfortních jednolůžkových až pětilůžkových pokojů a 1 apartmán. Budova Pensionu Albis disponuje 14 jednolůžkovými, dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji typu Comfort a 7 dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji typu Tourist. Rádi zde ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky.

Stravování je pro vás zajištěno v jedné z našich velmi příjemně zařízených restaurací. Součástí "Snack baru"je i plazmová televize pro sledování zajímavých přenosů a herna s biliárovými stoly a stolním fotbalem.

Adresa ubytování
Horská 121, Vrchlabí, 54302, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Vrchlabí