Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Zlatý Potok. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Zlatý Potok rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Penzion Zlatý Potok

Malá Morava
Zlatý Potok 10, 788 33 Malá Morava

Sdílejte ubytování              

Penzion Zlatý Potok se nachází v malebném prostředí na pomezí Orlických hor a Jeseníků na území Králického Sněžníku. Zlatý Potok je půvabná vesnička ležící na úpatí hory Jeřábu, kterou protéká stejnojmenný potok, který ústí do blízké řeky Moravy. Tato oblast ležící na rozhraní Čech a Moravy je oblíbená zejména pro její okouzlující horský kraj a přírodu, ve které se můžete těšit z průzračných vod, rozlehlých luk a hlubokých a tichých lesů. Turisté si tuto oblast oblíbili především díky místnímu drsnému klimatu, který se skvěle hodí pro vrcholové výstupy a adrenalinové nebo zimní sporty, jelikož je zde sníh až po 8 měsíců.
Penzion Zlatý potok nabízí vybavenou sportovní tělocvičnu, kde lze trávit volné chvíle s rodinou či přáteli, např. při hraní stolního tenisu nebo kulečníku. Pro komplexní kondiční cvičení a posílení krevního oběhu máme k dispozici crossový trenážér a pro všestranné sportovce nabízíme rozmanité sportovní vybavení v naší půjčovně.
Po náročné horské túře, projížďce na kole či lyžování nastává doba příjemné relaxace. U nás si můžete relaxaci užít ve 100% klidu a soukromí finské sauny nebo v masážní vaně, která zaručeně uvolní Vaše napnuté svaly.

Penzion nabízí 9 lůžek + přistýlky

Informace k ceně
cena za 1 noc v daných obdobích

Leden - Březen 3 000,- Kč

Duben - Červen 2 500,- Kč

Červenec - Srpen 3 000,- Kč

Září - Prosinec 2 500,- Kč
Adresa ubytování
Zlatý Potok 10, 788 33 Malá Morava
Telefon / Mobilní číslo
734390677

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
0 7 3 7 5 2

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  0 7 3 7 5 2

   Nejoblíbenější ubytování Malá Morava