Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v rekreační areál Tišina. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si rekreační areál Tišina rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

rekreační areál Tišina

Kožlany
rekreační areál Tišina, Kožlany, 331 44

Sdílejte ubytování              

Jak již z názvu areálu vyplývá, Tišina se nachází v klidné a tiché lokalitě uprostřed lesů na břehu říčky Javornice. Díky strategické poloze přesně na rozhraní Středočeského a Plzeňského kraje nedaleko města Kožlany to k nám mají blízko jak lidé z Prahy a okolí, tak i z jiných častí ČR, zejména Západních a Severních Čech.
Díky své vybavenosti, izolovanosti od okolního prostředí a jedinečnému zakomponováni do okolní krajiny je rekreační areál Tišina vhodný zejména pro konání dětských letních táborů, škol v přírodě, adaptačních kurzů a sportovních soustředění. Můžete si být jisti, že váš pobyt zde nebude přerušován žádnými vlivy okolního prostředí a vy si budete moci naplno užívat vašeho pobytu zde. Proto areál vřele doporučujeme také organizátorům teambuildingových a sportovních akcí, pro děti i pro dospělé.
Tišina nabízí jak ubytování v čtyřlůžkových chatkách s celkovou max. kapacitou 130 lůžek (standartě pronajímáme 31 chatek, v krajním případě až 34), ke kterým náleží venkovní budova sociálního zařízení, tak i ubytování v administrativní budově s vlastním sociálním zařízením společným na chodbách. Celkově tak kapacita areálu vzroste až na 170 lůžek.
Další nemalou devizou areálu je všudypřítomný dostatek venkovního prostoru pro veškeré vaše outdoorove aktivity. K dispozici je udržovaná travnatá plocha v zadní části areálu, která může být díky své velikosti využita např. jako fotbalové hřiště, stanové městečko, místo pro konání venkovních představení a koncertů apod. Z dalších ploch stojí za zmínku dvě travnatá voleybalova či nohejbalová hřiště plus jedno hřiště s pevným povrchem, které je možné využít např. pro tenis nebo badminton. K dispozici je rovněž místní veřejné koupaliště na rybníku Vožehák, vzdálené cca 10 minut chůze z areálu Tišina.
V administrativní budově se mimo ubytovacích kapacit a kompletního technického a stravovacího zázemí, nachází 2 jídelny, které mohou být velice jednoduše přetransformovány např. v učebny či meetingové místnosti, s dostatečnou kapacitou pojmout až 100 dětí. Za zmínku stojí i víceúčelový sál v horním patře venkovní doplňkové budovy, který se dá rovněž využít pro celou řadu aktivit dle vašich potřeb.
Naším cílem je vytvořit optimální podmínky pro spokojenost rekreantů, jejich sportovní a kulturní vyžití, včetně zajištění bezpečného pobytu ve zdravém prostředí nenarušené přírody, kam se klienti budou rádi vracet.
Naší prioritou je vaše maximální spokojenost, zajištěna zejména osobním přístupem, profesionalitou a flexibilitou nabízených služeb. Pokusíme se vám vyjit maximálně vstříc s jakýmkoli z vašich požadavků.

Kontakt: ing. Michal Siler
rekreační areál Tišina
mobil: 720 975 502
email: michal.siler@tisina.cz
www: http://www.tisina.cz/
FB: www.facebook.com/rekreacniarealtisina

Informace k ceně
Kontakt: ing. Michal Siler
rekreační areál Tišina
mobil: 720 975 502
email: michal.siler@tisina.cz
www: http://www.tisina.cz/
FB: www.facebook.com/rekreacniarealtisina
Adresa ubytování
rekreační areál Tišina, Kožlany, 331 44
Telefon / Mobilní číslo
720 975 502

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
0 6 6 8 6 1


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  0 6 6 8 6 1

   Nejoblíbenější ubytování Kožlany