Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Bezva nocleh Na Dvorečku. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Bezva nocleh Na Dvorečku rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 40 %

Bezva nocleh Na Dvorečku

Zábřeh
789 01 Zábřeh,Dvorská 2121/4a,okr.Šumperk

Sdílejte ubytování              

"Bezva nocleh" najdete v centru města Zábřeh na adrese Dvorská 4a v uzavřeném, klidném areálu bývalého hospodářství.Součástí tohoto "dvorečka" jsou prostory pro občerstvení či večeři připomínající restauraci.Apartmány jsou po jednom nebo dvěma pokoji s vlastní minikuchyňkou(lednička,vařič,var.konvice,mikrovlnka,dřez),soc.zařízením a chodbičkou.Pokoje jsou vybaveny: 2x postele,stolkem,2xžidle,šatníková skříň, televizorem a VIFI.

Informace k ceně
Cena za noc a jednoho nocležníka začiná na 150,-Kč/noc - vše v závislosti od počtu osob a délky pobytu.Nejvyšší cena tak může být až 380,-Kč/os/noc.
Adresa ubytování
789 01 Zábřeh,Dvorská 2121/4a,okr.Šumperk
Telefon / Mobilní číslo
603274425

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
5 3 5 6 5 7

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  5 3 5 6 5 7

   Nejoblíbenější ubytování Zábřeh