Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Konvalinka Český Krumlov. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Konvalinka Český Krumlov rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 100 %

Penzion Konvalinka Český Krumlov

Český Krumlov
Konvalinková 471

Sdílejte ubytování              

O Penzionu Konvalinka: nově postavený a otevřený penzion se nachází v klidné části Českého Krumlova na horizontu města s vyhlídkou na Český Krumlov, přesto 10 minut pěší chůze do centra města, zámecké zahrady a k otáčivému hledišti a zámku. Penzion s výhledem do přírody, ale i na staré město. Je to k nám sice trochu do kopečku, ale za odměnu se můžete kochat překrásným výhledem na historické centrum. A pokud budete nabaženi všemi hospůdkami, prohlídkami, můžete si vyjít na procházku do přírody, kterou máme hned za penzionem. Penzion Konvalinka je zaměřen na vřelou a uvolněnou domácí atmosféru a individuální přístup k hostům a jejich potřebám. Naším cílem je poskytovat komfort, pohodu a pohodlí. Ubytovací služby poskytujeme od roku 2014 a dále je budeme rozšiřovat - jak do ubytovací kapacity, tak do rozšiřování služeb a vybavení penzionu.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování v Penzionu Konvalinka: stylové ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s přímým vstupem na terasu a malebným výhledem na město. Jihovýchodně situovaná terasa je hostům k dispozici pro posezení (snídaně, káva, grilování). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje. Penzion Konvalinka nabízí stylové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přímým vstupem na terasu, která poskytuje malebný výhled na město (ubytování s terasou Český Krumlov a okolí). Terasa je hostům k dispozici pro příjemné posezení i grilování. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně (ubytování v penzionu se snídaní Český Krumlov). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje (ubytování s letní terasou a zahradou Český Krumlov). Vnitřní vybavení penzionu zahrnuje koupelnu a sociální zařízení, technickou místnost, ve které je k dispozici lednice, pračka, kuchyňské vybavení, nábytek ke stolování a minibar (rodinná dovolená Český Krumlov a okolí). K dokonalé relaxaci a odpočinku můžete za poplatek využít infrasaunu (ubytování s infrasaunou Český Krumlov a okolí). Parkování je u penzionu pro ubytované zdarma, stejně tak Wi-Fi připojení, které je dostupné v celém areálu penzionu (ubytování s připojením k internetu Český Krumlov a okolí). Ubytování v penzionu je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, spřátelené rodiny, skupiny, pro páry i jednotlivce v Českém Krumlově.

Vybavení objektu

Stylové ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s přímým vstupem na terasu a malebným výhledem na město. Jihovýchodně situovaná terasa je hostům k dispozici pro posezení (snídaně, káva, grilování). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje. Vnitřní vybavení penzionu zahrnuje koupelnu a sociální zařízení, technickou místnost, ve které je k dispozici lednice, pračka, kuchyňské vybavení, nábytek ke stolování a minibar. Na žádost je možné zapůjčit TV. Za poplatek mohou naši hosté relaxovat v infrasauně (pro 2 osoby). Parkování u penzionu je pro naše hosty ZDARMA (taktéž úschovna kol, motorek, apod.). WiFi připojení v areálu penzionu taktéž ZDARMA. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně.

Pokoje

Ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích s přímým vstupem na terasu a malebným výhledem na město. Jihovýchodně situovaná terasa je hostům k dispozici pro posezení (snídaně, káva, grilování). Hostům je samozřejmě k dispozici i zahrada, která na terasu přímo navazuje. Ubytování v penzionu Konvalinka je vhodné pro turisty, rodiny s dětmi, spřátelené rodiny, skupiny, pro mladé páry, páry jakéhokoliv věku i jednotlivce v Českém Krumlově.

Služby

Parkování přímo u penzionu Konvalinka ZDARMA (taktéž úschovna kol, motorek, lyží, kočárků apod.). WiFi připojení v celém areálu penzionu ZDARMA. Infrasauna pro 2 osoby (150,- Kč / hod.). Minibar - alko a nealko nápoje. Zapůjčení TV na vyžádaní možné. Možnost venkovního grilování na terase. Zajištění levné taxi služby po Českém Krumlově a okolí.

Parkování

Parkování přímo u penzionu ZDARMA, hlídané kamerovým systémem (taktéž úschovna kol, motorek, lyží, kočárků apod.)

Informace k ceně
Celoroční ceny od 300.-Kč/osoba/noc


Ceny pokojů se snídaní (pokoj / noc)

cena za pokoj 600,- Kč / noc (v případě obsazení pokoje 1 osobou)

cena za pokoj 700,- Kč / noc mimo hlavní sezónu (od 1.10. do 31.5.)

cena za pokoj 890,- Kč / noc v době hlavní sezóny (od 1.6. do 30.9. a od 20.12. do 3.1.)

dítě do 3 let zdarma (bez nároku na samostatné lůžko a snídani)

dítě do 10 let 300,- Kč se snídaní

garáž 100,- Kč / den

pes 100,- Kč / den

SLEVA - při týdenním pobytu (7 nocí) sleva 10% nebo
6 nocí + 1 zdarma

V ceně ubytování je zahrnuto: snídaně, parkování, WiFi připojení a všechny poplatky
Adresa ubytování
Konvalinková 471
Telefon / Mobilní číslo
+420602446464

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
3 8 6 3 3 4

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  3 8 6 3 3 4

   Nejoblíbenější ubytování Český Krumlov