Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Keramika U Matouše. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Keramika U Matouše rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 100 %

Keramika U Matouše

Benátky nad Jizerou
Obodřecká 94, Benátky nad Jizerou

Sdílejte ubytování              

Nabízíme k ubytování 5 pokojů, kapacita 9 lůžek, k tomu jsou k dispozici 2koupelny s toaletami, v přízemí budovy je k dispozici plně vybavená kuchyň. Dále nabízíme posezení v zahradě s grilem a ohništěm, parkování přímo před domem. V případě zájmu je možno zajistit snídaně.

Informace k ceně
Cena za osobu a noc je 350,-, v případě ubytování na 2 a více nocí je cena 300,-, v případě dlouhodobého ubytování je cena dohodou.
Adresa ubytování
Obodřecká 94, Benátky nad Jizerou
Telefon / Mobilní číslo
603746022

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
2 3 8 2 4 4

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  2 3 8 2 4 4

   Nejoblíbenější ubytování Benátky nad Jizerou