Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v WELLNESS HOTEL BABYLON. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si WELLNESS HOTEL BABYLON rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

WELLNESS HOTEL BABYLON

Liberec
Nitranská 1, Liberec, 460 12 Česká republika

Sdílejte ubytování              

WELLNESS HOTEL BABYLON se nachází v centru Liberce, cca 500 m od historické části města.

Hotel je součástí velkého zábavního, relaxačního a naučného komplexu CENTRUM BABYLON LIBEREC. Našim hostům nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, rodinné pokoje i luxusní apartmány. Pokoje jsou rozděleny do několika částí: Wellness – pokoje v klidné části a bezprostřední blízkosti Wellness centra, Family - určené pro rodiny s dětmi, Business - komfortní ubytování pro firemní klientelu.

Hotelovým hostům nabízíme 4 varianty ubytování v pokojích typu standard a superior, a to:
- pouze ubytování
- ubytování se snídaní
- ubytování se snídaní + balíček zábavy
- ubytování se snídaní + wellness

Snídaně se podává formou bohatých švédských stolů. Možnost dokoupení večeří podávané formou teplého i studeného bufetu.

Balíček zábavy zahrnuje neomezené vstupy do AQUAPARKU se 4 tobogany, skluzavkou, divokou řekou a SAUNOVÝM SVĚTEM. V malebných zákoutích naleznete vodotrysky, gejzíry, vířivky a v romantických jeskyních unikátní akvária s mořskou faunou. Denně je k vidění 3D LASER SHOW – jedinečné představení barev a animací, doprovázené scénickou hudbou a dýmovými efekty. Možnost ranního plavání již od 08.00 hodin. LUNAPARKU ve stylu staročeské pouti. Pro radost malých i velkých zde máme houpačky, kolotoče, autodrom, divokého býka, horolezeckou stěnu či prolézačky a trampolíny. Součástí LUNAPARKU je i 18jamkový INDOOR ADVENTURE GOLF. Science centra iQLANDIE (každé pondělí uzavřeno mimo svátky), které nabízí svět ohromujících experimentů a chytré zábavy pro celou rodinu a IQPARKU s více jak 200 interaktivními exponáty z nejrůznějších oblastí lidského života.

Součástí hotelu je i WELLNESS CENTRUM, které je vystavěno ve stylu antických lázní. Na ploše větší než 1000 m2 Vás čekají sauny, aroma parní lázně, solná inhalace, bylinková inhalace, oxygenoterapie, sluneční louka, laconium, tepidarium, Kneippova koupel, vířivý bazén, ochlazovací bazénky, ledová studna, ledové vědro, solný důl, relaxační místnosti a odpočívárny, venkovní ochlazovna, sauna bar, voda a ovoce v rámci vstupného.

Vyzkoušet můžete také masáže, zábaly, peelingy, koupele či hamam masáž.

Pro nejnáročnější klienty, netradiční oslavy a party pro malé i větší soukromé skupiny nabízíme exkluzivní prostředí privátního saunového klubu Afrikána. K dispozici pro Vás jsou prostorná sauna, vířivka, Kneippův chodník, relaxanční prostory a občerstvení v Sauna baru.

CENTRUM BABYLON je největším mimopražským kongresovým komplexem v České republice. Nabízíme školící místnosti a sály s různou kapacitou od 10 do 1000 míst, které jsou vhodné pro školení, teambuilding, vánoční večírek, svatbu či společenský ples. Místnosti jsou plně audio-vizuálně vybavené a klimatizované. Na přání zajistíme kompletní organizaci akce včetně výzdoby, technického vybavení, profesionálního cateringu a doprovodného programu.Možnost placení také formou poukázek sodexo flexi pass.

Informace k ceně
Ceny:

V současné době probíhá akce ,,Dítě zdarma" - platí pro osoby mladší 12-ti let v doprovodu platící dospělé osoby.

Příklad ubytování v normální sezóně:
- pokoje typu SUPERIOR se snídaní a balíčkem zábavy:
2-lůžkový pokoj (1 dospělý + 1 dítě) = 1490,- Kč/noc
4-lůžkový pokoj (2 dospělí + 2 děti) = 2980,- Kč/noc

Další informace:
dítě do 2,99 let zdarma bez nároku na lůžko
dítě do 11,99 let zdarma v doprovodu platící osoby
každé další dítě do 11,99let za 750 Kč

Více informací o cenách a jednotlivých variantách ubytování naleznete na našich webových stránkách www.hotelbabylon.cz (nabízíme i tématické pobytové balíčky), nebo se obraťte na naše rezervační oddělení - rezervace@hotelbabylon.cz, +420 485 249 597.
Adresa ubytování
Nitranská 1, Liberec, 460 12 Česká republika
Telefon / Mobilní číslo
+420 485 249 597

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
7 0 0 3 7 4


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  7 0 0 3 7 4

   Nejoblíbenější ubytování Liberec