Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Český Ráj. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Český Ráj rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 20 %

Hotel Český Ráj

Libošovice
Libošovice 30, Libošovice, 50744, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Český ráj Vám nabízí krátkodobé i celoroční pobyty. K dispozici je 12 pokojů (část pokojů s vlastním příslušenstvím, část pokojů se společným soc. zařízením), restaurace (40 míst) s barem a společenský sál. Pro cykloturisty uzamykatelná kolárna. Vozidla je možno parkovat volně před hotelem nebo za hotelem v uzamčeném prostoru. Možnost grilování.Možnost posezení je také venku před restaurací.

Společenský sál je pravidelně využíván pro schůze a plesy místních spolků, svatební hostiny, akce pro důchodce, LAN party, dětské dny (Mikulášská nadílka), známé maškarní plesy, turnaje v mariáši, firemní prezentace a další společenské události. Tyto prostory se stávají ze sálu samotného (kapacita 100 míst), přísálí (40 míst) a jeviště, které je zároveň vinárnou (kapacita 30 míst). Mají samostatný vchod a toalety. K dispozici je kulečník a ping pongový stůl.

Hotel Český ráj se stává základním táborem pro školy v přírodě a společenský sál je využíván při nepříznivém počasí. Účastníci podnikových večírků ocení možnost noclehu.

Adresa ubytování
Libošovice 30, Libošovice, 50744, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Libošovice