Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Semerink. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Semerink rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 78 %

Penzion Semerink

Janov nad Nisou
Janov nad Nisou 1151/E, Janov nad Nisou, 46811, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Semerink - Váš druhý domov v Jizerských horách ve sportovním středisku SEVERÁK v Hraběticích nad Janovem nad Nisou v nadmořské výšce 780m.

V roce 2006 došlo ke koupi od původních majitelů a byla provedena kompletní rekonstrukce. Penzion je každý rok modernizován, především z důvodu zvýšení standardu odpovídajícímu současným trendům ubytování, a to při zachování stylovosti původního roubeného stavení. Samozřejmostí je kompletní sociální zařízení na pokoji a také TV, SAT, WIFI internet, lednice. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou. Počítáme pouze obsazená lůžka. Každý pokoj má své parkovací místo.

Cena ubytování za osobu a noc je od 220,- do 390,- Kč v závislosti na výběru pokoje a ročního období.

Adresa ubytování
Janov nad Nisou 1151/E, Janov nad Nisou, 46811, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Janov nad Nisou