Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion U Hrocha. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion U Hrocha rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 69 %

Penzion U Hrocha

Lučany nad Nisou
Horní Maxov, č.e. 102, Lučany nad Nisou, 468 44, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion a chata U Hrocha se nachází v nadmořské výšce 730 metrů nad mořem v klidné okrajové části obce Horní Maxov. Poskytuje skvělé zázemí uprostřed přírody pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, lyžařské výcviky nebo firemní akce. Je vhodným místem jak pro letní, tak i pro zimní turistiku.

Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v deseti útulně zařízených pokojích. V areálu velkém 5000 m2 Vás jistě nepřekvapí zastřešené posezení s otevřeným ohništěm, udírnou a grilem a také vybavené dětské hřiště. Parkování vozů je zajištěno na vlastním parkovišti.

Adresa ubytování
Horní Maxov, č.e. 102, Lučany nad Nisou, 468 44, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Lučany nad Nisou