Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Chata Barborka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Chata Barborka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Chata Barborka

Lučany nad Nisou
Horní Maxov 90, Lučany nad Nisou, 468 44, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Stylová horská Chata Barborka nabízí ubytovací kapacitu až 33 lůžek pro jednotlivce, rodiny s dětmi i pro školní výcviky, v jednolůžkových až pětilůžkových pokojích, všechny pokoje mají společné sociální zařízení. Kromě ubytování, se v chatě nachází restaurace s barem, televizí a dětským koutkem, možností zapůjčení společenských her, venkovní posezení na zahrádce s občerstvením.

Restaurace nabízí možnost celodenního stravování, výbornou domácí kuchyni, (snídaně formou švédského stolu, polopenze - polévka, výběr ze tří jídel a moučník), či plné penze, po domluvě je možné také připravit pečená kolena, kachny, fondy a jiné kulinářské dobroty.

Chata Barborka se nachází v nadmořské výšce 720 metrů. Při Vašem pobytu v Jizerských horách tak nemusíte stoupat do kopců - na kopci už jste ubytovaní. Chata Barborka je proto ideálním místem pro rodinnou rekreaci, pěší turistiku, jízdy na horských kolech i houbaření v Jizerských horách. Přijeďte se ubytovat do Jizerských hor na Chatu Barborka a vysoké převýšení vás už nebude trápit. Necelý 1km od chaty naleznete dvě rozhledny - 21 metrů vysoký Bramberk s turistickou chatou z roku 1912 a nejstarší železnou rozhlednu v Čechách - Slovanku. Pokud je ideální počasí, dohlédnete až do Krkonoš.

Pokud hledáte ubytování v Jizerských horách nedaleko sjezdovek a běžkařské magistrály, zvolte Chatu Barborka. V nedalekém Ski areálu Severák najdete mírné sjezdové tratě ideální pro rodiny s dětmi. Severák je zimní areál vhodný právě pro nejmenší s lyžařskou školkou.

Severák přímo protínají běžecké tratě Jizerské magistrály. Na běžkaře tu čekají kilometry upravených tratí na české i polské straně Jizerských hor. Přijeďte se ubytovat do centra lyžování Jizerských hor.

Z Chaty Barborka vyrazíte na lyžích přímo na svah nebo nastoupíte do bílé stopy. Zvolte pro ubytování v Jizerských horách v zimním období Chatu Barborka.

Adresa ubytování
Horní Maxov 90, Lučany nad Nisou, 468 44, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Lučany nad Nisou