Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Arte. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Arte rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 83 %

Hotel Arte

Brno
Drobneho 6, Brno, 602 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel ARTE Vám nabízí komfortní ubytování přímo v centru Brna. Hotel disponuje celkem 15 stylovými pokoji a vybrat si můžete z různých kategorií. V našem hotelu si ceníme každého hosta, který k nám zavítá. Otevřenost, ochota i individuální přístup jsou základní hodnoty, které dělají náš hotel jedinečným. Kvalita je to, co za ni požaduje zákazník a my se ji snažíme nabídnout.

V brněnském hotelu ARTE si můžete vybrat z pokojů typu Standard, DeLUXE a Apartmá DeLUXE. Vzhledem k prostorové dispozici pokojů se v nich budete cítit skutečně příjemně.

STANDARD ROOM DOUBLE:
Dvoulůžkové pokoje Standard mají rozlohu 20 – 23 m². Každý pokoj má postel King size (200×200 cm) nebo dvě oddělené postele velikosti (200×100 cm). Pokoje tohoto typu je možné obsadit jednou nebo dvěma osobami. Standardní výbavou pokoje je velkoplošná LCD TV 80 cm, telefon, minibar, vysokorychlostní Wi-Fi připojení, pracovní stůl, bezpečnostní schránka, vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, základní hygienické potřeby a ručníky, horkovzdušný vysoušeč vlasů.

STANDARD ROOM TRIPLE:
Rozloha třílůžkových pokojů Standard se pohybuje od 25 – 35 m². Pokoje disponují jednou postelí King size (200×200 cm) a druhou postelí o velikosti (200×100 cm). Pokoje tohoto typu je možné obsadit dvěma nebo třemi osobami. Standardní výbavou pokoje je velkoplošná LCD TV 80 cm, telefon, minibar, vysokorychlostní Wi-Fi připojení, pracovní stůl, bezpečnostní schránka, vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, základní hygienické potřeby a ručníky, horkovzdušný vysoušeč vlasů.

DELUXE ROOM DOUBLE:
Pokoj typu DeLUXE pro dvě osoby má rozlohu 35 m² a poskytne Vám ubytování v naprostém soukromí, v klidné části do dvora. Nachází se zde pohodlná postel typu King size (200×200 cm). Nadstandardní výbavou pokoje je velkoplošná LCD TV 80 cm, telefon, minibar, klimatizace, vysokorychlostní Wi-Fi připojení, pracovní stůl s rozměrnou plochou, prostor pro sezení s komfortními křesly, vestavěná skříň s bezpečnostní schránkou a servírovací barový stolek. Koupelna je vybavena rohovou vanou pro dva s LCD TV 40 cm, atypickým sprchovým koutem – také pro dvě osoby, toaletou, základní hygienické potřeby a ručníky jsou samozřejmostí a nechybí horkovzdušný vysoušeč vlasů.

APARTMÁ DELUXE:
Apartmá DeLUXE se skládá ze dvou lůžkových částí o celkové velikosti 55 m². Každá z těchto jednotek disponuje vlastní koupelnou a toaletou. Propojovací dveře mezi pokoji Vám zaručí absolutní soukromí, cestujete-li například s dětmi. Hlavní pokoj je vybaven manželskou postelí King size (200×200 cm), velkoplošnou LCD TV 80 cm, telefonem, minibarem, klimatizací, vysokorychlostním Wi-Fi připojením, pracovním stolem s rozměrnou plochou, prostorem pro sezení s komfortními křesly, vestavěnou skříní s bezpečnostní schránkou a servírovacím barovým stolkem. Koupelna je vybavena rohovou vanou pro dva s LCD TV 40 cm, atypickým sprchovým koutem – také pro dvě osoby, toaletou, základní hygienické potřeby a ručníky jsou samozřejmostí a nechybí horkovzdušný vysoušeč vlasů. Ve druhé lůžkové části se nacházejí dvě oddělené postele (200×100 cm), LCD TV 80 cm, telefon, minibar, klimatizace, vysokorychlostní Wi-Fi připojení, pracovní stůl a vestavěná skříň. V koupelně nechybí sprchový kout, toaleta, základní hygienické potřeby, ručníky a vysoušeč vlasů.

Adresa ubytování
Drobneho 6, Brno, 602 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Brno