Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Autokemp Liberec. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Autokemp Liberec rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 91 %

Autokemp Liberec

Liberec
Letná, Liberec, 460 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Autokemp Liberec Vám nabízí celoroční krátkodobé i dlouhodobé, kvalitní a levné ubytování ve zděné budově, chatkách, nebo ve vlastních stanech a karavanech.

V Autokempu Liberec najdete příjemné, klidné a čisté prostředí se spoustou zeleně v malebné krajině Jizerských hor s výhledem na Ještěd. Areál se nachází v okrajové čtvrti Liberce a svou vhodnou polohou plně uspokojí všechny, kdo hledají ubytování v přírodě, ale také zároveň ve městě, s rozmanitou možností využití volného času. Jsou zde výborné podmínky pro nespočet výletů do okolní přírody, ale také za kulturou a památkami města.

Uzavřené a klidné prostředí je určeno pro rodiny s dětmi, ale i pro ostatní, kteří si chtějí v klidu odpočinout. Celý areál kempu je osvětlen, oplocen, veškeré komunikace jsou vyasfaltovány, jinak je celý areál travnatý.

Ideální podmínky jsou zde celoročně také pro větší skupiny, sportovní a turistické oddíly,školní výlety, školy v přírodě, či dětské tábory, v zimních měsících pro lyžařské školy a výcviky.

V areálu autokempu je vodní nádrž. Dále volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště a ohniště se zastřešeným posezením. Během sezóny nabízíme pořádání sportovních turnajů, disco, živou hudbu atd.

Pro hosty je v kempu k dispozici bezdrátové WiFi připojení na internet zdarma.

Adresa ubytování
Letná, Liberec, 460 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Liberec