Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Epocha. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Epocha rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 69 %

Hotel Epocha

Janov nad Nisou
Loucna nad Nisou 59, Janov nad Nisou, 46811, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Epocha se nachází v příjemném prostředí na okraji Jizerských hor, nedaleko od Jablonce nad Nisou. Svou polohou umožňuje snadnou dosažitelnost z města a zároveň klidové prostředí k odpočinku, pořádání rautů, svateb, školení či jiných firemních akcí.

Hotel Epocha má svou vlastní restauraci pro 50 hostů. Restaurace je otevřena jak pro veřejnost tak i hotelové hosty sedm dní v týdnů vždy s denní nabídkou. Vše je v naší restauraci postaveno na kvalitních surovinách hlavně od místních a českých dodavatelů.

Vedle hotelových pokojů je hostům k dispozici restaurace se salonkem a školící sál pro cca 20 osob. Poskytujeme připojení wi-fi zdarma pro naše hosty hotelu i restaurace.

Hotel má dostatečné kapacity pro venkovní parkování poskytované zdarma. Okolí hotelu nabízí mnoho vyžití, přímo sousedí s bobovou dráhou a v blízkém dosahu jsou i lyžařské sjezdovky a běžecké trasy. V létě je okolí jako dělané pro turistiku a cyklistiku.

Adresa ubytování
Loucna nad Nisou 59, Janov nad Nisou, 46811, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Janov nad Nisou