Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Premier. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Premier rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 76 %

Hotel Premier

Janov nad Nisou
Janov nad Nisou 5, Janov nad Nisou, 46811, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Premier se nachází v krásném prostředí Jizerských hor, nedaleko obce Bedřichov. Snažíme se našim hostům poskytnout maximální možné pohodlí a zprostředkovat jim příjemné ubytování přesně podle jejich představ.

Ze stylové restaurace si můžete vychutnat jedinečný výhled na město Jablonec nad Nisou, Český ráj, Krkonoše a Ještěd. V zimním období vás jistě potěší posezení u krbu a dobré knížky z naší malé knihovny. Velikou výhodou je i vybavení pro firemní či vzdělávací akce. Celkem hotel nabízí 16 pokojů o kapacitě 38 lůžek.

Hotel Premier se drží svého sloganu "Oaza klidu v Bedřichově" a zajistiťuje pro Vás maximální klid a odpočinek se službami na té nejvyšší úrovni. Hotel je laděn v příjemných uklidňujících a teplých barvách, které v kombinaci s vůní svíček a příjemnou hudbou vytváří pohodovou atmosféru.

Okolí hotelu obklopují pastviny, lesy a příroda. Zárukou tedy je, že Vás nebude budit hluk aut ani davy lidí. Maximální soukromí zajišťuje také fakt, že náš hotel má pouze 38 lůžek a nepořádá žádné ubytovací balíčky ani akce podobného typu.

Hlavní "Jizersko - horská třída", rozhledna Královka a Hrabětické louky se však nacházejí pouze cca 30 metrů od hotelu, což ale v žádném případě nenarušuje jeho klidnou atmosférmu. Hotel Premier, byť všemu blízko, je jaksi svým výborným umístěním vytrhnut okolnímu hluku a shonu.

Město Jablonec nad Nisou a Liberec jsou vzdáleny cca 20 minut jízdy autem. Naším cílem je poskytnout Vám naprostý komfort a profesionální služby na všech úsecích hotelu. Jde nám především o váš klid a odpočinek a i z tohoto důvodu v hotelu ubytováváme děti starší 10ti let.

Snídaně probíhají formou bufetu od 8:30 do 10:00 h, po předchozí domluvě lze přizpůsobit čas dle přání klienta. Restaurace je otevřena od 11:00 - 22:00. Pro hotelové hosty je wellness v době 16:00 - 19:00h zdarma. Privátně lze wellness objednat na hotelové recepci.

V letních měsících jsou standardní teploty na pokojích 21 stupňů. Pro hotelové hosty slouží soukromé parkoviště přímo před hotelem, a to jak v letních, tak i v zimních měsících. Celý náš hotel je zcela nekuřácký. Check in 14:00 Check out 11:00.

Naše restaurace Vám nabídne kromě skvělého jídla připravovaného z čerstvých surovin (v závislosti na ročním období) i lahodná tuzemská a zahraniční vína s jejichž výběrem Vám rádi poradíme.

Příjemnou atmosféru naší restaurace podpoří nejen krb, u kterého se za chladných měsíců jistě zahřejete, ale i nádherný výhled do širokého okolí, kdy za dobré viditelnosti dohlédnete až do Českého Ráje. Pokud plánujete zavítat do naší restaurace a užít si skvělý gastronomický i stylový zážitek, srdečně se na Vás těšíme!

Naše restaurace je rozdělena na dvě části, z nichž jedna je vybavena barem a druhá krbem, tanečním parketem a zázemím pro konference a školení. Neváhejte nás proto kontaktovat v případě zájmu o svatbu, školení či konferenci. Velice rádi přizpůsobíme tento prostor Vašim požadavkům.

Adresa ubytování
Janov nad Nisou 5, Janov nad Nisou, 46811, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Janov nad Nisou