Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Ještěd. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Ještěd rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Hotel Ještěd

Liberec
Horni Hanychov 153, Liberec, 46008, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Ještěd je symbolem Libereckého kraje a svojí polohou v 1012 metrech nadmořské výšky též dominantou severních Čech. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Perretovu cenu a stal se národní kulturní památkou a stavbou století.

Nabízíme zážitek a příjemné posezení v restauraci „nad oblaky“ s kapacitou až 190 míst a ubytování v hotelu s kapacitou 51 lůžek. Ještěd je technický unikát. V jedné věži se architekt Karel Hubáček rozhodl umístit televizní vysílač, restauraci i hotel. Na vrchol hotelu vede jedinečná lanovka v rámci České republiky. Přijeďte se za námi podívat!

Ubytování na Ještědu je neopakovatelný zážitek. Z každého pokoje je výhled, který Vám jinde nenabídnou. Máte rádi moderní pokoje? Žádný problém. Chcete se vrátit v čase a vyzkoušet restaurované retro pokoje, dle původních návrhů? U nás s výběrem pokoje nemůžete udělat chybu. Ubytováním to u nás nekončí - nabízíme řadu výhod, podívejte se na ně. Snídaně je v ceně každého pokoje - švédský stůl nebo výběr ze snídaňového menu. K pobytu budete mít od nás ještě řadu výhod, podívejte se, které všechny máme pro Vás připravené - je to parkování zdarma, jízdenky na unikátní lanovku a mnohem více.

Hotel je zařazen do skupiny *** s kapacitou 1 apartmá a 12 dvoulůžkových pokojů rozšířenou o 1 rodinný pokoj a 5 dvojlůžkových pokojů v turistické kategorii. Celková kapacita je 42 lůžek a 10 přistýlek.

Adresa ubytování
Horni Hanychov 153, Liberec, 46008, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Liberec