Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Placzek . Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Placzek rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 100 %

Penzion Placzek

Brno
Minoritská 4, Brno, 602 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Placzek se nachází na jedné z nejromantičtějších ulic v centru Brna, na ulici Minoritská. Zde se nám podařilo v roce 2013 zrekonstruovat dům, jenž byl postaven ve 30. letech 20. století a vykazuje známky funkcionalismu. Tento ráz jsme zachovali. Kromě stylové nekuřácké kavárny jsme zde vybudovali malý penzion, který nabízí ubytování ve třech moderních nekuřáckých dvoulůžkvých pokojích. Jeden z těchto pokojů jsme doplnili rozkládací pohovkou, která může sloužit jako přistýlka pro Vaše spolucestující.

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím. Nábytek do pokojů je vyroben na zakázku z dubové dýhy, stejně jako ostění v kavárně. Podařilo se nám tak nenápadně propojit ducha kavárny s penzionem. V pokojích najdete také LED TV a samozřejmostí je WI-FI připojení a můžete se těšit také na bohatou snídani, která je v ceně ubytování, na příjemné posezení v kavárně Café Placzek s širokou nabídkou teplé a studené kuchyně, kvalitních vín, excelentních dezertů a lahodné kávy.

Adresa ubytování
Minoritská 4, Brno, 602 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Brno