Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Hazuka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Hazuka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 81 %

Hotel Hazuka

Plzeň
Zborovská 18, Plzeň, 301 00, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Vítá Vás hotel Hazuka. Rodinný Hotel Hazuka je nedaleko historického centra Plzně. Hotel se nachází v těsné blízkosti jednoho z městských parků a řeky Radbuzy. Tento park poskytuje hotelovým hostům ideální spojení s centrem města po pěších a cyklistických stezkách. Výhodou pro hosty hotelu hazuka je snadná dostupnost MHD i průmyslové zóny Borská pole. Hotel hazuka je několik minut chůze od zimního stadionu.

V hotelu hazuka je pro Vás připraveno 29 moderních a příjemných pokojů a také kvalitní hotelové a restaurační služby. Předností Hotelu Hazuka je osobní přístup k hostům.

Součástí Hotelu Hazuka je Restaurant Indigo s jedinečnou atmosférou a vynikající kuchyní, jejíž věhlas překračuje hranice Plzeňského kraje.

V hotelu je rovněž konferenční sál a několik školících místností.

Velikou výhodou hotelu je parkování v hotelové garáži přímo v budově pod dohledem kamerového systému nebo na uzamykatelném parkovišti.

Počátky rodinného hotelu hazuka jsou z roku 1993. V roce 2000 jsme otevřeli depandance s 9 pokoji a roku 2005 nejnovější část hotelu s recepcí, 17 pokoji, dvěma apartmá, parkovací halou a zahradou. Další součást hotelu hazuka je restaurace a konferenční sál, který byl otevřen v roce 2007.

Adresa ubytování
Zborovská 18, Plzeň, 301 00, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Plzeň