Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Čertova chata. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Čertova chata rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 79 %

Hotel Čertova chata

Železná Ruda
Špičák 149, Železná Ruda, 340 04, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Čertova chata je stylově zařízený objekt s obsluhou rodinného typu, který je vyhledáván zejména pro svou klidnou polohu uprostřed šumavské přírody v blízkosti Černého a Čertova jezera a v neposlední řadě nejkratší vzdálenost od Ski areálu Špičák cca 300m s dojezdem z vleků přímo k hotelu.

Hostům nabízíme posezení v restauraci o kapacitě cca 50 osob, v létě i na terase s obsluhou a kromě toho ještě v odděleném salonku pro cca 20 osob. Večer je možno posedět u baru nebo využít oddych v sauně, v parním bylinném boxu nebo relaxaci při masáži.

Náš hotel je ideálním místem pro oddych: klidné místo s krásným rozhledem, ale velmi dobře dostupné i autem nebo autobusem. Přímo u hotelu máme vlastní parkoviště, pro naše hosty samozřejmě zdarma. Poloha pod Špičákem je výhodná pro lyžaře i pro turisty. Kromě krásného místa uprostřed zdravé šumavské přírody a příjemného prostředí nabízíme možnost posezení u ohně s grilováním nebo na sluneční terase.

Pro děti je připraveno nové dětské hřiště a v zimních měsících dětský koutek kulečník šipky.

Možnosti lyžování jsou velmi dobré v nedalekém lyžařském areálu na Špičáku, který je jedním z nejlepších na Šumavě a odkud lze sjet na lyžích přímo až k našemu hotelu. Další možností je lyžování na Velkém Javoru v Německu, kde se sníh drží často do pozdního jara. Atrakcí posledních let se stalo noční lyžování, z našeho hotelu snadno dostupné. Pro běžkaře se udržují mnohakilometrové běžecké trasy.

Ani v létě návštěvníci nepřijdou zkrátka. Krása šumavské krajiny je magnetem pro pěší i cykloturisty. Ti mohou od nás vyrážet všemi směry na zajímavé výlety od krátkých procházek až po náročné cyklistické trasy. Milovníci koupání mohou navštívit Wellness areál v hotelu Welness Horizont – Špičák. K dispozici všem návštěvníkům Železnorudska (bazén 11x6 m s protiproudem, vodopádem, masážní trysky, whirlpool, kneipovy masáže, římské vonné lázně, sauna, turbo solárium, kardiostroje, spinning, cvičení na míčích, jóga, aerobic a další.) Krytý bazén v hotelu Fanda Brčálník, krytý bazén v Bavorské.

Přírodní koupaliště za hotelem Engadin - není zde občerstvení a zázemí na převlečení/kabinky. Dále městský bazén Zwiesel (15 km od hranic) aj.

Adresa ubytování
Špičák 149, Železná Ruda, 340 04, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Železná Ruda