Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Grandezza. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Grandezza rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 89 %

Hotel Grandezza

Brno
Zelný trh 314/2, Brno, 60200, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Nově otevřený luxusní boutique hotel Grandezza je překrásným odkazem individuální moderny. Nachází se přímo v srdci historického centra města Brna na Zelném trhu, který se svou barokní kašnou Parnas patří k nejcennějším náměstím v Brně. Z oken pokojů můžete sledovat ruch tradiční tržnice, ale nabízí se i jedinečný výhled na katedrálu sv. Petra a Pavla i na dominantu města, hrad Špilberk.

Většina pokojů má výhled na Zelný trh a panorama města. Atmosféru dokreslují pokoje vybavené elegantním nábytkem v zámeckém stylu s moderními prvky.

Vybavení pokojů v našem hotelu: klimatizace, minibar, zdarma připojení k internetu, WIFI, sejf, nadstandardní SAT TV

Vybavení koupelny: kvalitní francouzská koupelová kosmetika, fén, župan a hotelové pantofle

Typy pokojů:

DeLuxe - luxusní pokoj o rozloze 28 m2 v zámeckém stylu, přesto s moderními prvky tak, aby nabídl maximální pohodlí. Některé pokoje mají i balkon. Většina pokojů je situována s výhledem na Zelný trh.

Superior - luxusní rohový pokoj o rozloze 32 m2 v zámeckém stylu, přesto s moderními prvky tak, aby nabídl maximální pohodlí. Některé pokoje mají i balkon. Všechny pokoje jsou situovány s výhledem na Zelný trh.

Junior Suite - luxusní pokoj o rozloze 50 m2 zařízený v zámeckém stylu, přesto s moderními prvky tak, aby nabídl maximální pohodlí. Je určen těm, kteří upřednostňují dostatek prostoru. Pokoj se skládá z obytné části a ložnice, obě části nejsou odděleny dveřmi. Některé pokoje mají i balkon. Většina pokojů je situována s výhledem na Zelný trh.

Adresa ubytování
Zelný trh 314/2, Brno, 60200, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Brno